Y online
noclegi

Przyjechałam do Bydgoszczy i zarezerwowałam sobie noclegi

Przyjechałam do Polski z zagranicy na wakacje. Kiedyś jak byłam małą dziewczynką mieszkałam w mieście Bydgoszcz. Zawsze miło wspominałam te lata mojego życia.

Noclegi na cały tydzień

noclegiNiestety nie utrzymuje kontaktów z koleżankami z dzieciństwa ale postanowiłam zabrać męża, który jest obcokrajowcem i pokazać mu moją ojczyznę. Bydgoszcz ma wiele zabytków. Czytałam ostatnio, że bardzo się zmieniał. Noclegi w Bydgoszczy są dla nas tanie. Zdecydowałam się na najlepszy hotel, który jest dostępny w mieście. Hotele w Bydgoszczy mają różne wyposażenia i ceny dla klientów. Nie każdy może sobie pozwolić na wysoki standard ale ja postanowiłam zaszaleć. To będzie pierwsza wizyta mojego męża w kraju dlatego chcę żeby był bardzo zadowolony. Hotel, w którym będziemy spać ma sale weselne ale wesele są organizowane tylko w weekendy. My zarezerwowaliśmy sobie luksusowe noclegi w Bydgoszczy od poniedziałku do piątku. W piąstek jest podobno organizowania impreza integracyjna. Imprezy integracyjne wiążą się z hałasem i hotel o tym nas uprzedził. Nas już na szczęście nie będzie więc nie będzie nam to w zupełności przeszkadzać. Sale weselne, które zobaczyliśmy na miejscu w hotelu bardzo nam się podobały. W ciągu tygodnia w salach są organizowane śniadania, obiady i kolacje. Sale są dobierane do ilości osób, które aktualnie zatrzymują się w hotelu. Hotel też nam się spodobał. Mąż nie sądził, że w naszym kraju są tak nowoczesne miejsca. Hotel posiadał całe zaplecze z dodatkami. W środku była odnowa biologiczna i basen. Kiedy meldowaliśmy się w hotelu kierowniczka rozmawiała z młodą parą, która była zainteresowana organizacją wesela na jednej z sal.

Nie dziwę się, że sale cieszą się takim zainteresowaniem. Poza tym hotel znajduje się w centrum miasta i jest otoczony urokliwymi budynkami z dala od głównej ulicy.