Y online
fotograf na wesele

Wybieram zdjęcia fotografa na wesele do albumu

Zamówiłam u fotografa album ślubny. Ślub miałam ponad trzy lata temu. Do tej pory jakoś nie miałam czasu żeby zamówić sobie albumy ślubne. Fotograf, który robił nam zdjęcia ślubne się albumami nie zajmował.

Fotograf na wesele się rozwinął

fotograf na wesele Ja jakoś na własną rękę tez nią miałam czasu żeby sobie poszukać jakiegoś specjalisty aż to tej pory. Zobaczyłam reklamę w gazecie o promocji na albumy ślubne i w końcu postanowiłam się zebrać i wybrać najlepsze zdjęcia ślubne, które mogłyby się znaleźć w naszym pamiątkowym albumie. Fotograf, który wykonywał nam zdjęcia był bardzo profesjonalny i zdjęcia wszystkim znajomym i rodzinie bardzo się podobały. Dodatkowo koszty nie były duże. Fotograf miał za swoim koncie wiele uroczystości, w których brał udział i miał sporo pomysłów na zdjęcia. Moje wesele odbywało się poza miastem Bydgoszcz. Firma, która przygotowała promocję na albumy ślubne znajduje się w centrum miasta. Mogę do nich podjechać po pracy. Wczoraj wieczorem przysiadłam do moich płyt ze zdjęciami i wybrałam kilkadziesiąt zdjęć, które najbardziej mi się podobają. Niedługo mamy czwartą rocznicę ślubu więc zaskoczę męża nasza wspólną pamiątką. Polecany fotograf na wesele z Bydgoszczy z tego co kojarzę rozwiną swoją branżę. Poza zdjęciami wykonuje także śluby z wesela. Ja niestety nie mam takiej pamiątki a także uważam, ze fajnie byłoby kiedyś sobie włączyć film z wesela i popatrzeć jak każdy z nas się zmienił. Fotografia musi mi wystarczyć. Chyba że mąż zdecyduje się na jakąś okrągłą rocznicę odnowić nasza przysięgę ślubną i wtedy możemy ponownie zatrudnić fotografa i dodatkowo i poza zdjęciami zdecydować się na film ze ślubu. Specjalista, który jest zatrudniony w firmie przyjął moje zdjęcia.

Pokazał mi jakie albumy mogę wybrać. Powiedział jaki będzie koszt i poprosił abym przyjechała za tydzień a album będzie już gotowy.