Prześcieradło było idealnych rozmiarów

 

Zdecydowałam się z mężem na zakup do pokoju dziecięcego piętrowego łóżka. Do tej pory dzieciaki miały dwa rozkładane ale nie było to wygodne. Łóżka zajmowały dużo miejsca a poza tym codziennie trzeba było je rozkładać i składać i dzieciakom się to nie podobało. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na łóżko piętrowe od znanego producenta.

Zamówione prześcieradło było dobrej jakości

prześcieradło frotte o wymiarach 120x200Łóżko zamówiliśmy przez Internet. Firma oferowała także materace i pościele. Dokupiliśmy od razu wszystko żeby mieć już wszystko załatwione. Najbardziej ucieszyłam się z promocji na prześcieradła. Prześcieradło frotte o wymiarach 120×200 mogliśmy kupić za jeden grosz. Zdecydowałam się na dwie sztuki w tym rozmiarze. Syn i córka będą mieli swoje w różnych kolorach żeby każdy wiedział czyje prześcieradła są. Promocja na prześcieradło frotte o wymiarach 120×200 było dostępne dla osób, które dokonały w sklepie internetowym zakupów na określoną kwotę. My poza promocją na prześcieradło załapaliśmy się także na darmową dostawę. Łóżko dojechało do nas po dwóch tygodnia. Dzieciaki były w szkole więc ja z mężem uwijaliśmy się, żeby przed ich powrotem złożyć łóżko. Na szczęście nam się to udało. Kiedy dzieciaki zobaczyły łóżko i prześcieradła, pościele byli bardzo zadowoleni. Od razu podzielili się kto będzie spał na dole i kto u góry. Rozwiązanie to było idealnie do naszego małego mieszkania. Byłam bardzo zaskoczona dobrą jakością pościeli i prześcieradła. Były bardzo dobrze wykonane i wyjątkowo miękkie w dotyku.

Ucieszyłam się, że skorzystałam i zamówiłam je w internetowym sklepie. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do zakupów pościeli i prześcieradła do tego producenta. Warto kupować ze sprawdzonych źródeł tym bardziej, że mam pewność, że jest z nimi wszystko w porządku.