Polecana naturalna henna Khadi

Zdecydowana większość kobiet regularnie farbuje włosy. Niektóre chcą po prostu zakryć pierwsze siwe włosy, natomiast inne nie są zadowolone ze swojego naturalnego koloru. Czasem uważamy, że po prostu źle wyglądamy i szukamy takiej barwy, która podkreśli naszą urodę. Dzięki zmianie koloru możemy również szybko przejść całkowitą metamorfozę. Nie da się jednak ukryć, że farby niszczą strukturę włosa. Czy istnieje inne rozwiązanie?

Charakterystyka naturalnej henny do włosów

naturalna henna khadiChyba każdy chciałby, aby jego włosy były zdrowe i prezentowały się doskonale. Mają być przecież naszym atrybutem, dlatego staramy się o nie dbać. Większość osób, które regularnie farbują włosy na pewno już zauważyła, że tradycyjne farby wprawdzie zapewniają efekt kolorystyczny, ale mogą również niszczyć włosy, osłabiać je i powodować ich wypadanie. Jeśli chcemy tego uniknąć, możemy wybrać produkt, który zyskuje popularność. Naturalna henna Khadi nie zawiera w swoim składzie amoniaku, ani sztucznych konserwantów. Po jej użyciu nasze włosy będą miały nie tylko bardzo intensywny kolor, ale staną się także miękkie i miłe w dotyku. Henna ma również bardzo ładny zapach i zwiększa objętość włosów. Wykonana jest z wyciągów roślinnych, które mają odżywcze działanie. Henna utrzymuje się na włosach przez długi czas, ponieważ pigment nie wypłukuje się tak szybko, jak w przypadku tradycyjnych farb. Doskonale pokrywa siwe włosy i nie powoduje podrażnień.

Faktem jest to, że bardzo często naturalny kolor włosów nam nie odpowiada. Nie jest zbyt wyrazisty i nie pasuje do naszego typu urody. Czasem mamy ochotę na jakąś odmianę. Aby nie zniszczyć włosów, możemy użyć henny, która jest produktem naturalnym. Wybór kolorów jest bardzo duży, a cena bardzo przystępna. Po jej użyciu nasze włosy odzyskają blask i będą się doskonale prezentować.