Obrzeże betonowane w Łodzi

Razem z mężem i rodzinom postanowiliśmy założyć sobie ogród w naszym nowym domu. Dom został wybudowany ponad trzy lata temu i posiadał bardzo dużą ogrodzoną działkę. Działka liczyła sobie ponad trzydzieści siedem arów i były na planie równego prostokąta, co sprawiała, iż była niezwykle atrakcyjna. Lokalizacja naszego domu także były znakomita, wybudowany został bowiem na obrzeżach miasta Łodzi

Jak zaprojektowaliśmy ogród, dzięki obrzeżom zrobionym z betonu

obrzeża betonowe łódźOgród był całkowicie pusty, zarośnięty jedynie trawą. Na początek nasze prace musiały się zacząć oczywiście od zaplanowanie ścieżek i podjazdów. Mamy dwa duże samochody – miejskie SUVy, dlatego też podjazd musiał być wytrzymały i stabilny. Ścieżki, natomiast miały prowadzić do strategicznych miejsce rozmieszonych na całej powierzchni naszej dużej działki. Potrzebowaliśmy najpierw zamówić obrzeża betonowe dla całego tego przedsięwzięcia. Aby zrealizować nasze plany weszłam do siebie i w jednej z najpopularniejszych internetowych wyszukiwarek wpisałam następującą frazę – obrzeża betonowe łódź. Potrzebowaliśmy ich naprawdę dużo. Na podjazd wybraliśmy modele w kolorze bardzo ciemno szarym, niemal czarnym. Wybór ten podyktowany był tym, iż chcieliśmy zamówić na podjazd samochodowy od bramy do garażu kostkę brukować właśnie w takim samym, ciemno szarym kolorze. Na ścieżki natomiast wybraliśmy modele w kolorze bordowym. Kostka na ścieżkach miała mieć taki sam odcień. Chcieliśmy odciąć dwie partie ogrodu, właśnie poprzez wybór obrzeży w innych kolorach.

Oczywiście obrzeża betonowe, te dedykowane na ścieżki były bardzo delikatne i subtelne. Takie w stylu bardziej dekoracyjnym, chociaż dalej zachowywały całą swoją funkcjonalność. Dodatkowo zakupiliśmy również obrzeża betonowe na kwietniki.