Koperty bąbelkowe praktyczną opcją przy nadawaniu przesyłek

W trosce o ochronę naszej przesyłki możemy zapakować ją w specjalną kopertę bąbelkową. Specjalnie wypełnione powietrzem koperty stosuje się do przesyłek, zawierających delikatne elementy, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Sklejone specjalnym spoiwem na brzegach koperty, są wytrzymałe i chronią zawartość przesyłki.

Dlaczego warto pakować przesyłkę w kopertę bąbelkową?

koperty bąbelkoweWykorzystanie kopert napełnionych powietrzem, to niezawodny sposób na to, by nasza przesyłka dotarła na miejsce nieuszkodzona. Taka koperta chroni elementy z środa przed uszkodzeniami mechanicznymi, ciężarem innych przesyłek, pośród których może się znaleźć, ale także przed wilgocią. Koperty bąbelkowe są dużo bardziej wytrzymałe, trudniej je także rozerwać niż standardowe koperty, przez co mamy pewność, że nasza przesyłka nie zostanie rozpakowana i zapakowana ponownie przez osoby postronne. Wystarczy tylko włożyć przesyłkę do środka koperty, a następnie zakleić ją z góry ochronny paskiem. Jest ona dostępna w różnych rozmiarach, tak że możliwe jest przesyłanie przesyłek o różnych rozmiarach gabarytowych. Wykonane są z takiego materiału, który nie prześwituje, w związku z czym nie można przed rozpakowaniem dojrzeć, co znajduje się w środku. Najczęściej wykorzystuje się je do przesyłania kruchych i drobnych elementów. Zamiast więc pakować naszą małą przesyłkę w karton, możemy przesyłać ją w takiej kopercie, co pozwala zaoszczędzić nam nasze pieniądze. Możemy kupować je na sztuki, jak i w większej ilości w kartonie.

Koperta bąbelkowa posiada białą, nieprześwitującą powierzchnię, wyłożoną od środka folią bąbelkową. Zapewnia dyskrecję, jak i bezpieczeństwo przesyłki. Po bokach znajdują się mocna zgrzewy, które uniemożliwiają rozerwanie na wskutek, na przykład przesiąknięcia wilgocią.