Y online

Części zamienne do marki Kverneland

Jeśli ktoś odwiedzał rodzinę na wsi, lub ma znajomego rolnika to na pewno na widok jego parku maszynowego złapał się za głowę. Nowoczesna technika atakuje wsie nie zostawiając na nich nawet wspomnienia dawnych czasów, kiedy to końmi orało się pole. Ciągniki, pługi, agregaty i dziesiątki innych urządzeń to standardowe wyposażenie każdego rolnika. Obecnie mało kiedy wykonuje się na roli pracę ręczne, a wszystko robią za człowieka maszyny. Tak jest oczywiście na całym świecie, a nie tylko na wsi, ale stereotyp nadal został i dlatego często jest to dla nas szokiem.

Dostępna zamienna część do Kverneland

części do kvernelandNiektóre firmy wyspecjalizowały się w produkowaniu sprzętów i maszyn pod konkretne zastosowania rolnicze, a inne mają szeroką paletę produktów pod całe rolnictwo. Przykładem jest marka Kverneland, która od wielu lat zajmuje się produkowaniem osprzętu do obrabiania pól. Jej produkty często widzimy podczas żniw, kiedy dołączone do traktorów służą w ich przeprowadzaniu. Jak już wspomniałem jest to firma bardzo uniwersalna. W jej ofercie mamy siewniki, agregaty, brony, pługi, opryskiwacze, kosiarki, prasy i wiele więcej. Praktycznie w każdej dziedzinie rolnictwa można wykorzystać produkty tej marki. Tak duża flota urządzeń sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie także na części do Kverneland, które stanowią bardzo istotny element w utrzymaniu sprawności technicznej tak dużej liczby pojazdów. Producent na szczęście zapewnia bardzo rozbudowaną bazę części zamiennych, z którą klient wiąże się już w momencie zakupu produktów Kverneland. Po zakupie jest otwarte konto klienta, które zawiera dane o modelach i rodzajach sprzętu które zostały zakupione, przez co w momencie zapotrzebowania na nie można łatwo zlokalizować jakie części będą akurat potrzebne. W bazie znajduje się zarówno numer seryjny jak i parametry pojazdu, dlatego często nie trzeba nawet podawać numeru części z katalogu, aby można było kupić właściwą. Wystarczy tylko zidentyfikować klienta i część jaką potrzebuje, a specjaliści dobiorą ją sami. Części dostępne są niemal od ręki, gdyż większość z nich jest w magazynach producenta. Jeśli zależy nam na czasie możemy poprosić o szybką wysyłkę części za pomocą kuriera, co daje szanse na otrzymanie jej nawet tego samego dnia.

Polecam korzystać także z dostępnego serwisu autoryzowanego, który nam daną część przywiezie i zamontuje na miejsce. Dzięki temu będziemy mieli gwarancje, że nasz pojazd będzie w pełni sprawny, a część poprawnie zamontowana. Serwis jest często mobilny i dojeżdża na miejsce awarii w ciągu kilku godzin jeśli jest w wystarczającej odległości od obiektu awarii.